PHPCenter.pl - Twoje Centrum Informacji - PHP, Wydarzenia, Artykuły, Oferty pracy
Twoje Centrum Informacji
PHP, Szkolenia i nie tylko...

Meetup technologiczny: Dwie drogi automatyzacji z Selenium – 21 listopada 2019

Data wydarzenia: 21 listopada 2019 r.
Miejscowość: Rzeszów
  Event bezpłatny!

Prezentacja pierwsza – Serenity / Tranquire – implementacje Screenplay Pattern
Porozmawiamy o alternatywie dla Page Object Pattern – jak wygląda Screenplay Pattern w krajobrazie wzorców programowania obiektowego i dlaczego warto zwrócić na to rozwiązanie uwagę.

Prezentacja druga – Selenium dla ambitnych
Kiedy warto zdecydować się na Selenium? Omówimy dobre praktyki przy projektowaniu frameworka. Na końcu dowiecie się na jakie jeszcze narzędzia warto zwrócić uwagę przy automatyzacji testów.

Takie spotkania to świetna okazja do wymiany doświadczeń, porozmawiania o technologiach, wyzwaniach i wiadomościach z branży. Po prezentacjach organizatorzy przeznaczyli czas na dzielenie się wiedzą. Dla chętnych będzie również możliwość zapoznania się z projektami realizowanymi przez Sii i porozmawiania o aktualnych ofertach pracy.

💻 Kilka słów o organizatorze

Meetup organizuje firma Sii – pięciokrotny zdobywca tytułu Great Place to Work i wielokrotnie nagradzany dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej. W Polsce firma jest obecna od 2006 roku, aktualnie w 14 największych miastach. Sii w Rzeszowie wspiera m.in. klientów z sektorów: lotniczego, motoryzacyjnego, chemicznego czy farmaceutycznego. Głównymi technologiami w jakich realizowane są projekty to Java, .NET, Web Development oraz C/C++/Embedded. Obszarem silnie rozwijanym przez oddział w Rzeszowie jest inżynieria mechaniczna i elektryczna.

13240cookie-checkMeetup technologiczny: Dwie drogi automatyzacji z Selenium – 21 listopada 2019
Źródło: www.facebook.com
A co tam, udostępnij:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podoba Ci się to co czytasz, chcesz więcej treści od phpcenter.pl?
×
Wyszukaj