PHPCenter.pl - Twoje Centrum Informacji - PHP, Wydarzenia, Artykuły, Oferty pracy
Twoje Centrum Informacji
PHP, Artykuły, Meetupy, Oferty pracy

Meetnight Poznań – 25 stycznia 2020

Data wydarzenia: 25 stycznia 2020 r.
Miejscowość: Poznań
Bezpłatny: Nie

Po roku wracamy z naszym eventem do Poznania!
Zapraszamy na Meetnight, darmową nocną konferencję IT połączoną z giełdą pracy. Tym razem widzimy się 25 stycznia.

Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa, ale zajmuje tylko chwilę: http://www.meetnight.pl/poznan-register . Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiety startowe z upominkami od partnerów wydarzenia.

Meetnight odbywa się w sobotnie popołudnie i wieczór (stąd nazwa) – startujemy o 16:00 i oficjalnie kończymy o 21:00, ale… wtedy dopiero zaczyna się afterparty, więc DJ gra dalej! Zawsze wybieramy miejsca z charakterem, w Poznaniu tradycyjnie spotykamy się w siedzibie Fundacji Malta na pierwszym piętrze Arkadii (ulica Ratajczaka 44).

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych bywalców branży IT – przygotowujemy wykłady i warsztaty tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. We wspólnej przestrzeni czekają na Ciebie także rozmaite atrakcje: hackathon, konkursy, wirtualny turniej piłki nożnej, job dates, muzyka na żywo grana przez DJ-a oraz kilka innych niespodzianek!

Jak widzisz – znosimy granice pomiędzy rozrywką a karierą, pracownikami a pracodawcami, startupami a wielkimi firmami, a przede wszystkim pomiędzy dniem a nocą! Nie znajdziesz u nas metalowych stelaży oraz masy niepotrzebnych ulotek, zamiast tego będziesz mógł porozmawiać z innymi uczestnikami na wygodnych pufach oraz pograć na konsoli – być może ze swoim przyszłym szefem?

Listę naszych partnerów oraz szczegółowy harmonogram zamieścimy mniej więcej dwa tygodnie przed wydarzeniem.

Do zobaczenia!

13620cookie-checkMeetnight Poznań – 25 stycznia 2020
Źródło: www.facebook.com
A co tam, udostępnij:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podoba Ci się to co czytasz, chcesz więcej treści od phpcenter.pl?
×
Wyszukaj